Vizyonum

Dr. Ahmet Karaçam

Her ne kadar güzellik belirli normlar veya belirli oranlar ile ifade edilmeye çalışılsa da hepimizin farklı bir bakışı farklı bir güzellik algısı var. Bu algı doğrultusunda başkalarında beğendiğimiz bir bölgenin kendimize uyarlanması veya ona benzemek arzusu en büyük sıkıntımız. Aslında beklentiler de böylece ortaya çıkıyor. Doğrusu başkasına benzemek arzusundan öte daha iyiyi hedeflemek olmalı. “Daha iyi nasıl görünebilirim? Yaşımın iyisi olmak istiyorum! Cilt kalitemi nasıl artırabilirim?” İyiyi hedeflerken duymak istediğimiz sorular aslında bunlar.

Hedef gençliği uzun süre korumak veya natürel güzellik olduğunda zamanında yapılan küçük dokunuşlar beklentiyi karşılamaya yeterli. 

Anlatmak istediklerinizi uzun uzun dinledikten ve bu süreçte mimiklerinizi takipten sonra ilk işimiz 3 boyutlu görüntünüzü almak. Sonrasında farklı açılardan görüntünüzün değerlendirilmesi ve natürel ifadeniz bozulmadan yaşınızın iyisi olmanızı sağlayacak uygulamaların ayrıntılı anlatımı. Karar sonrası gerisi kolay.

Dr. Ahmet Karaçam